For the direct question, I am going to guess no, unless those values are written to a file and managed that way.
Uncertain if this is helpful, but early in my career, I worked in a pension department, and we had exactly the same issue -- take $100 and divide it up for 7 people, you get left over cash. The solution ended up being really easy... we distributed cash to the first person, deducted that from the starting total and then divided the remaining funds across the number that were left. So, the first person gets $14.29 in this scenario, deduct that from $100 ($85.71) and figure it out for the 6 remaining people (2nd=$14.29, 3rd=$14.28, etc). It's not always even, but it's only pennies (and we used a database, so presumably the order of accounts changed). Ultimately you get to just one person and they get whatever is left.
Rounding down at 50:
$100.00 / 7 = $14.2857 = $14.29 --> $100.00 - $14.29 = $85.71
$85.71 / 6 = $14.2850 = $14.28 --> $85.71 - $14.28 = $71.43
$71.43 / 5 = $14.2860 = $14.29 --> $71.43 - $14.29 = $57.14
$57.14 / 4 = $14.2850 = $14.28 --> $57.14 - $14.28 = $42.86
$42.86 / 3 = $14.2867 = $14.29 --> $42.86 - $14.29 = $28.57
$28.57 / 2 = $14.2850 = $14.28 --> $28.57 - $14.28 = $14.29
$14.29
Rounding up at 50:
$100.00 / 7 = $14.2857 = $14.29 --> $100.00 - $14.29 = $85.71
$85.71 / 6 = $14.2850 = $14.29 --> $85.71 - $14.29 = $71.42
$71.42 / 5 = $14.2840 = $14.28 --> $71.42 - $14.28 = $57.14
$57.14 / 4 = $14.2850 = $14.29 --> $57.14 - $14.29 = $42.85
$42.85 / 3 = $14.2833 = $14.28 --> $42.85 - $14.28 = $28.57
$28.57 / 2 = $14.2850 = $14.29 --> $28.57 - $14.29 = $14.28
$14.28